Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Een prachtig en zeer groot (olieverf) werk van de kunstenaar Theo van der Horst (1921-2003). Met eenvoudige lijst. Gemonogrammeerd links boven en gedateerd 1988. Afmetingen doek: 90 cm. x 80 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. Info: RKD.nl/horst.
Starttijd | 27-12-2016 om 17:19 |
Eindtijd | 6-1-2017 om 17:19 |