Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 23-3-2024 om 9:06 |
Eindtijd | 30-3-2024 om 22:27 |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |