Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 1.546,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Ton van Summeren (1953-2017)
Jaartal1987
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen151 cm x 151 cm (h x b)
Lijst160 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aangekocht bij The Living Room.  Dit werk (gemengde techniek waaronder foto en verf) werd getoond op de 43ste Biënnale van Venetië in 1988 (zie het etiket op de achterzijde). Bruikleen aan Stedelijk Museum De Lakenhal Leiden voor periode van 16 oktober 1993 t/m 9 januari 1994 en het Provinciaal Museum Hasselt van 19 februari t/m 30 april 1994.

Herkomst: Collectie Otto Schaap

Wat lichte oneffenheden/oppervlaktevuil.

Ton van Summeren (1953-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
160 cm
160 cm
151 cm
151 cm
Dit item is verkocht voor 1.546,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 13:59
Eindtijd:13-12-2020 om 22:24
Biedingen (33)
bhv_amsterdam
13 dec. / 22:19
€ 1345
limmerick
13 dec. / 22:14
€ 1245
bhv_amsterdam
13 dec. / 22:09
€ 1145
limmerick
13 dec. / 22:09
€ 1046
limmerick
13 dec. / 22:04
€ 1045
bhv_amsterdam
13 dec. / 22:04
€ 995
limmerick
13 dec. / 21:55
€ 945
bhv_amsterdam
13 dec. / 21:55
€ 895
limmerick
13 dec. / 21:54
€ 845
bhv_amsterdam
13 dec. / 21:54
€ 795
limmerick
13 dec. / 21:49
€ 745
bhv_amsterdam
13 dec. / 21:49
€ 701
limmerick
13 dec. / 21:42
€ 651
Obe
13 dec. / 21:42
€ 601
limmerick
13 dec. / 21:39
€ 581
Obe
13 dec. / 21:39
€ 561
limmerick
13 dec. / 21:36
€ 541
bhv_amsterdam
13 dec. / 21:36
€ 521
limmerick
13 dec. / 21:34
€ 461
Obe
13 dec. / 21:34
€ 441
limmerick
13 dec. / 21:30
€ 421
Obe
13 dec. / 21:30
€ 401
limmerick
13 dec. / 21:30
€ 381
Obe
13 dec. / 21:30
€ 380
limmerick
13 dec. / 21:25
€ 360
Obe
13 dec. / 21:25
€ 341
limmerick
13 dec. / 21:24
€ 321
Obe
13 dec. / 21:24
€ 301
Obe
13 dec. / 21:20
€ 300
limmerick
13 dec. / 21:19
€ 280
Obe
13 dec. / 21:19
€ 261
Obe
13 dec. / 21:16
€ 220
limmerick
13 dec. / 21:13
€ 200