Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!

Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, Tabula Nervus - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
  • Ton van Summeren (1953-2017)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1987
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen151 x 151 cm (h x b)
Incl. lijst160 x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aangekocht bij The Living Room.  Dit werk (gemengde techniek waaronder foto en verf) werd getoond op de 43ste Biënnale van Venetië in 1988 (zie het etiket op de achterzijde). Bruikleen aan Stedelijk Museum De Lakenhal Leiden voor periode van 16 oktober 1993 t/m 9 januari 1994 en het Provinciaal Museum Hasselt van 19 februari t/m 30 april 1994.

Herkomst: Collectie Otto Schaap

Wat lichte oneffenheden/oppervlaktevuil.

Ton van Summeren (1953-2017)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10016 verkochte items
160 cm
160 cm
151 cm
151 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd4-12-2020 om 13:59
Eindtijd13-12-2020 om 22:24
Biedingen (33)