Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Dirk Filarski - Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk
Claas Prins - Amsterdams havengezicht uit de jaren '50
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Titel: En waar de ster bleef stille staan. Jaar: 1996. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Tekst: Gezond 1998. Afmetingen: H21 x b29,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H12 x b15,5 cm. Conditie: in goede staat.De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 6-10-2017 om 9:02 |
Eindtijd | 19-10-2017 om 22:02 |