Alice Frey - Paysage d'été avec personnages
Anton Smeerdijk - huile sur toile - fossé dans un polder près de Kortenhoef
Joub Wiertz - Ferme du fermier
Theo Mooyman - botters au large des côtes
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Titel: En waar de ster bleef stille staan. Jaar: 1996. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Tekst: Gezond 1998. Afmetingen: H21 x b29,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H12 x b15,5 cm. Conditie: in goede staat.De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-10-2017 à 9:02 |
Heure de fin | 19-10-2017 à 22:02 |