Arie-Kees van Noort - Strandszene
Evert Moll - Öl auf Leinwand, Aktivität im Hafen – gerahmt
Willem Frederik Noordijk - Landschaft mit Kühen an der Gooijergracht in Blaricum, Laren, Eemnes
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) – Sandweg entlang der Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Titel: En waar de ster bleef stille staan. Jaar: 1996. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Tekst: Gezond 1998. Afmetingen: H21 x b29,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H12 x b15,5 cm. Conditie: in goede staat.De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 6-10-2017 um 9:02 |
Endzeit | 19-10-2017 um 22:02 |