Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
kunstenaar: Victor Linford (Londen 1940 - Nijmegen 2002)
Titel: zonder titel
techniek: litho
gesigneerd: linksonder met potlood, rechtsonder in de steen
gedateerd: '81
oplage: 17 / 150
ingelijst: in aluminium lijst
afmeting: 40 x 50 cm (lijst), 30 x 25 (afbeelding)
conditie: goed
Zonder kosten ophalen in Breda, verzenden op kosten van de koper
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 15:05 |
Eindtijd | 23-4-2018 om 15:05 |