Viviane Sassen - Verkocht

Viviane Sassen kopen? Bied vanaf 1!
  • Viviane Sassen (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenares; Viviane Sassen

Techniek; Offsetlitho op dik papier

Oplage; 500 ex

Speciale editie uitgegeven door het Nederlans Fotomuseum ter gelegenheid van de tentoonstelling van Sassen.

Jaar; 2014

Titel; Umbra

niet gesigneerd

Viviane Sassen (1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (51 )

2796 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:10-02-2018 om 10:19
Eindtijd:17-02-2018 om 10:19
Biedingen (6)
artmuseum777
13 feb. / 12:08
€ 11
jorisrafae
13 feb. / 12:08
€ 9
artmuseum777
13 feb. / 12:08
€ 7
jorisrafae
13 feb. / 10:50
€ 5
rieka
13 feb. / 07:37
€ 3
jorisrafae
12 feb. / 21:14
€ 1