Wessel Couzijn - Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster)
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Ingelijst achter glas in originele, ongeopende lijst. Linksonder gesigneerd. Afmetingen: aquarel 29,5 x 36,5 cm., met lijst 32,5 x 39,5 cm. In prima conditie.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |
Starttijd | 9-3-2018 om 15:13 |
Eindtijd | 23-3-2018 om 15:23 |