Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 - Verkocht

Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!Walasse Ting - Black Cat - gesigneerd en 1981 kopen? Bied vanaf 375!
  • Walasse Ting (1929-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Walasse Ting (Shanghai, 13 oktober 1929[1] – New York, 17 mei 2010) was een Chinees-Amerikaans kunstschilder. Hij verliet China in 1946, heeft even in Hongkong gewoond en vestigde zich in 1952 in Parijs. Daar ontmoette hij Karel Appel, Asger Jorn en Pierre Alechinsky. In 1957 ging hij naar Amerika en vestigde zich in New York, waar zijn werk werd beïnvloed door popart en het abstract expressionisme.
Vanaf 1989 woonde hij afwisselend in New York en in Amsterdam, waar hij samen met Appel een atelier had. In 2002 raakte hij na een hersenbloeding in coma, waarna hij werd verzorgd in een verpleegtehuis in Amstelveen. Twee weken voor zijn dood werd hij door zijn kinderen naar New York overgebracht waar hij op 80-jarige leeftijd overleed.[2]
Ting werkte met acrylverf op rijstpapier. Hij schilderde veelal halfnaakte vrouwen die werden omringd door vogels, katten en andere dieren. Grote musea over de hele wereld bezitten werk van hem, onder meer het Stedelijk Museum in Amsterdam.
Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

Walasse Ting (1929-2010)

Chinees ChineesAmerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JBK
57 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
102 cm
72 cm
80 cm
50 cm

ObjectlocatieMaarssen,  Nederland
Starttijd7-5-2023 om 22:26
Eindtijd21-5-2023 om 19:40