Jan Cornelis van der Ven - STORM 6 NOV. 1921 HAAGSCHE BOSCH NR.8
Ru van Rossem - INDUSTRIAL MOVEMENT
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 73 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | A/P |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 16-4-2023 om 8:10 |
Eindtijd | 1-5-2023 om 23:14 |