Zeer grote in nieuwstaat verkerende originele zeldzame litho van walasse ting uit 1985. Het werk is nieuw ingelijst, door een galerie en ophangklaar
Het item is met wit krijt voorzien van de tekst:wilma love, Artist Proof. Uiteraard gesigneerd en gedateerd door ting. Dit zeer grote werk is erg zeldzaam en uniek. Dit werk is nooit door walasse ting in een oplage/ aantal gedrukt.waarschijnlijk gaat het hier om een eenmalige unieke druk . De foto,s welke toegevoegd zijn niet helemaal zuiver ivm reflectie.
Zeer uniek. Het werk is uitermate niet op te sturen en dient afgehaald te worden met een aanhanger of busje gezien de grote ervan.
Nieuwstaat
koeriersdienst