Zeldzame litho van Walasse Ting uit 1974. Titel : "Good morning" Oplage slechts 50 exemplaren Nr: 13Afmeting: 89 x 50 cm. Handgesigneerd, geannoteerd en genummerd in potlood. Uitgegeven door Atelier "Clot" Parijs. Reliefstempel r.o. ( zie foto 3)Gedrukt op dik Arches archival papier.Hij heeft deze litho gemaakt als hommage aan zijn vriend en inspirator Sam Francis.Werk verkeert in goede conditie. Op achterzijde een oneffenheid op papier midden boven (ca. 4x3 cm)is echter op voorzijde niet waarneembaar en ook niet door het papier heen.
Goed
oneffenheid op achterzijde papier op voorzijde niet waarneembaar
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Extra