Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967

Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967 kopen? Bied vanaf 49!
Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967 kopen? Bied vanaf 49!Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967 kopen? Bied vanaf 49!Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967 kopen? Bied vanaf 49!Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967 kopen? Bied vanaf 49!
  • Wilfred Voet (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/20
Ets van Wilfred Voet. Titel: "Een dag familieleven". Jaar: 1967. Voor de O.K.K. Oplage: 10/20. Afmetingen blad: H52.5 x b39cm. Afmetingen voorstelling: H22 x b31cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Amsterdam 1955 - 2001
Opleiding: Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam)
Leraar aan academie/universiteit, Academie Minerva (Groningen): 1974-1995
Onderwerpen: landschap (als genre), stilleven
Materiaal/techniek: houtsnede

De voorstelling is in goede staat.

Wilfred Voet (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32)

952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (265)
39 cm
52.5 cm
Starttijd:23-06-2022 om 10:24
Eindtijd:03-07-2022 om 19:30
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd