Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken - Verkocht

Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!Willem F. Wagner - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 24!
  • Willem F. Wagner (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaars: Burwitz, Cheng. Timm, Wagner
  • Titels: Diverse composities
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Binnen Nederland € 11,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNoorwegen / Zweden,  Nederland
Starttijd13-11-2020 om 19:47
Eindtijd18-11-2020 om 19:27