Willem (I) Steelink: Ets, Diepe Smart, 19e eeuw - Verkocht

  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
(5-5-1)

Mooie ets van Willem I Steelink, getiteld, Diepe Smart. Chine Collé* en in zeer mooie conditie.

* dun velletje Chinees papier werd met een groter vel stevig papier en wat lijm ertussen op een etsplaat of lithosteen gelegd. Bij het drukken hechtten deze twee zich dan aan elkaar. In de 19e eeuw werd deze combinatie veel gebruikt om etsen en litho's op af te drukken omdat er een zeer fijne nuancering op mogelijk was.

Titel: Diepe Smart
Jaartal: Omstreeks 1886
Afmetingen blad: 33cm x 51cm
Afmetingen beeld: 19cm x 15cm
Gesigneerd: Nee of in de druk.
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat, alleen buiten het beeld een vlekje.

Dit werk kan verzonden worden in een koker, zonder passepartout, kosten 15 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:17-10-2011 om 14:30
Eindtijd:24-10-2011 om 14:30
janhenderikse
22 okt. / 17:16
€ 22