2 x 6 Art Deco Crystal Foot Tumbler glazen Willem Rozendaal Type Kristal Glas Jaartal 1929 StijlArt Deco Afmetingen 10 x 7 x 7 cm Ongesigneerd Omschrijving 6 kleine en 6 grotere waterglazen servies Logos met amethyst voet ontwerp Willem Jacob Rozendaal voor de Kristalunie in 1929. Alle glazen zijn in prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.
U koopt een kwaliteits product , dat met zorg wordt verpakt. Versturen binnen Nederland standaard pakket t/m 10 kilo Verpakken en verzenden € 10.00 Zwaardere pakketten en naar het buitenland voor werkeliike kosten van verzenden.
Zeer Goed
De glazen worden zorgvuldig verpakt om te versturen, maar het is ook op te halen in Nijmegen.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25