Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed)
Willem Rozendaal - Art Deco Kleine Wijnglazen Willem Rozendaal
Gilbert Baibay - With and without eyes
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Willem Snitker
Techniek: ge-aquareleerde ets/gemengde techniek
Titel: Vlaamse reus
Nummer: 8/10
Gesigneerd: rechtsonder
Afmetingen : 48 x 65 cm
niet ingelijst
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 11-1-2018 om 14:28 |
Eindtijd | 18-1-2018 om 14:28 |