Willem Snitker Vlaamse Reus in prijs verlaagd - Verkocht

Willem Snitker  Vlaamse Reus in prijs verlaagd kopen? Bied vanaf 55!
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:    Willem Snitker

Techniek:        ge-aquareleerde ets/gemengde techniek

Titel:                Vlaamse reus

Nummer:         8/10

Gesigneerd:    rechtsonder

Afmetingen  :   48 x 65 cm

niet ingelijst

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:11-01-2018 om 14:28
Eindtijd:18-01-2018 om 14:28
stuarta
14 jan. / 17:39
€ 55