Olieverf op papier van Wim Izaks uit 1982. Afmetingen blad incl passepartout: H65 xb50. Afmetingen voorstelling : H40 x b30 cm. Het werk is op de achterkant gesigneerd en gedateerd door de kustenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Goed
Conditie: in goede staat. Er zit een kreukel in de passepartout linksboven.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,95