Wim van der Veer - strand en duinen - Verkocht

Wim van der Veer - strand en duinen kopen? Bied vanaf 300!
Wim van der Veer - strand en duinen kopen? Bied vanaf 300!Wim van der Veer - strand en duinen kopen? Bied vanaf 300!Wim van der Veer - strand en duinen kopen? Bied vanaf 300!Wim van der Veer - strand en duinen kopen? Bied vanaf 300!Wim van der Veer - strand en duinen kopen? Bied vanaf 300!
  • Wim van der Veer (1939)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een kleurrijk werk van deze Friese schilder.

Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:09-03-2019 om 14:37
Eindtijd:19-03-2019 om 11:05
leo112
19 mrt. / 10:44
€ 240