Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade - Verkocht

Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade kopen? Bied vanaf 45!
Beeld / Object

Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade kopen? Bied vanaf 45!Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade kopen? Bied vanaf 45!Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade kopen? Bied vanaf 45!Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade kopen? Bied vanaf 45!Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade kopen? Bied vanaf 45!Wim van Hoorn - Prachtig beeld D'r Joep de mijnwerker uit Kerkrade kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim van Hoorn (1908-1979)
TypeBeeld / Object
Jaartal1957
TechniekOverig
Afmetingen25 x 9 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig beeld D'r Joep voor de mijnwerkers uit Kerkrade

Het beeld verkeert in prachtige staat en is 25 cm hoog.

D'r Joep is het Nederlandse nationale monument van de mijnwerkers. Het staat sinds 1957 op de Markt in het centrum van Kerkrade.
In 1939 lanceerde Kerkradenaar Jean Hermans, zoon van een verongelukte mijnwerker, het idee om een monument op te richten ter meerdere eer en glorie van de mijnwerkers in de Mijnstreek. De beeldhouwer Wim van Hoorn is de ontwerper van het beeld en op 16 juni 1957 werd het bronzenmonument op de Markt onthuld.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50

Wim van Hoorn (1908-1979)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  tien
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
9
25
6

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
Starttijd23-9-2021 om 10:20
Eindtijd26-9-2021 om 21:22