Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | HC 8/10 |
Mooie zeefdruk van Wouter Stips op geschept papier. Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook het werk laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 30-10-2023 om 11:42 |
Eindtijd | 2-2-2024 om 10:19 |