Yvonne Kracht - Yvonne Kracht: Zeefdruk abstracte voorstelling - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Yvonne Kracht (1931)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van Yvonne Kracht. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur!

Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1974
Afmetingen: 61cm x 61cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja
Oplage: 4/75

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Yvonne Kracht (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10016 verkochte items

Starttijd29-4-2011 om 16:51
Eindtijd6-5-2011 om 16:51