Yvonne Kracht: Zeefdruk abstracte voorstelling - Verkocht

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44754 verkochte items
Alle items van deze verkoper (490)
  • Yvonne Kracht (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van Yvonne Kracht. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur!

Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1974
Afmetingen: 61cm x 61cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja
Oplage: 4/75

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Yvonne Kracht (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44754 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-04-2011 om 16:51
Eindtijd:06-05-2011 om 16:51
omo
03 mei / 09:51
€ 50