ZEER groot schilderij: Rotterdam - Bart Domburg/Klashorst - Verkocht

  • Bart Domburg (1957)
In opdracht geveild:

Echt een heel groot schilderij op doek, van Bart Domburg en Peter Klashorst (AFTER NATURE groep) van Rotterdam.
Van 2 meter x 1.5 meter. Prachtig voor in een bedrijfsruimte of grote kamer. Zeker in Rotterdam natuurlijk.

Titel: Rotterdam
Jaartal: onbekend
Afmetingen: 200cm x 150cm
Gesigneerd: Handgesigneerd in verf door beide kunstenaars.
Ingelijst: N.v.t.

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Bezorging door koerier in overleg, kosten 35 euro binnen NL (Muv de Eilanden/ZeeuwsVlaanderen). Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen. Let op: Dit werk past niet in een personenauto.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 600,00
Starttijd:13-05-2011 om 14:31
Eindtijd:20-05-2011 om 14:31
Pieter van der Pol
18 mei / 10:23
€ 600