5. Bart Reeskamp

Bart Reeskamp (1951)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Bart REESKAMP

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 70 - 5/10 - eigen print kopen? Bied vanaf 45!

Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 70 - 5/10 - eigen print

Fotografie

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd09-06-2021 om 22:07

Jaartal2002
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout