5. Denny Jacobs

Denny Jacobs (1945)

3 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Denny JACOBS (Ubbergen 1945)

Bezocht de Academie voor Beeldende Kunsten in Arnhem en de Amsterdamse Gerrit Rietveld Acadenie. Woont en werkt in Arnhem

Stroming: Naïef realisme

Nationaliteit / school

Nederlands

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Denny Jacobs - De vrouw op het hobbelpaard kopen? Bied vanaf 160!

Denny Jacobs - De vrouw op het hobbelpaard

Geplaatst doorsmokinjoe2014

Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Denny Jacobs - Landschap met huizen en bomen kopen? Bied vanaf 150!

Denny Jacobs - Landschap met huizen en bomen

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1988
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Denny Jacobs - Denny Jacobs.Spelende kinderen. Naief realisme. kopen? Bied vanaf 395!

Denny Jacobs - Denny Jacobs.Spelende kinderen. Naief realisme.

Geplaatst doorwammes

Jaartal1978
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst