5. Jack Liemburg

Jack Liemburg (1967)

3 aangeboden items / 46 verkochte items

FA. (65 x Favoriet)

JACK LIEMBURG (Heerde 9 oktober 1967)

Liemburg is bekend door zijn kunstwerken die sterk refereren aan de werken zoals Herman Brood deze maakte. Zijn werken zijn in korte tijd populair geworden, eerst in de regio Apeldoorn en omstreken, maar later ook landelijk. Door distributieovereenkomsten met een aantal landelijke meubelzaken worden zijn werken op meerdere manieren aan de man gebracht, en zo verwisselen er jaarlijks meer dan 100 werken van zijn hand van eigenaar. Door zijn in korte tijd behaalde succes is hij een van de ambassadeurs van de Gelderse stad Apeldoorn. Als zodanig treedt hij dan ook veel in de (plaatselijke) journalistiek.

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Jack Liemburg - Thema Giro d'Italia kopen? Bied vanaf 850!

Jack Liemburg - Thema Giro d'Italia

Geplaatst doorSteffievdPeet

Jaartal2016
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Jack Liemburg - De nacht wacht op ons kopen? Bied vanaf 650!

Jack Liemburg - De nacht wacht op ons

Geplaatst doormvandefliert

Jaartal2020
Afmetingen100 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jack Liemburg - Lucky Star kopen? Bied vanaf 995!

Jack Liemburg - Lucky Star

Fotografie

Geplaatst doorzomerfestival

Jaartal2019
TechniekGemengde techniek
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst