5. Jeroen Dercksen

Jeroen Dercksen (1956)

2 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Jeroen DERCKSEN Ongekunsteld Multi Talent ( 1956 )

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jeroen Dercksen - Vierkant met inzicht 18 (2008) kopen? Bied vanaf 35!

Jeroen Dercksen - Vierkant met inzicht 18 (2008)

Geplaatst doorRobert_Art

Eindtijd14-03-2021 om 22:49

Jaartal2008
Afmetingen74 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jeroen Dercksen - Vierkant met inzicht 24 (2008) kopen? Bied vanaf 35!

Jeroen Dercksen - Vierkant met inzicht 24 (2008)

Geplaatst doorRobert_Art

Eindtijd14-03-2021 om 22:50

Jaartal2008
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst