5. Louis van der Beesen

Louis van der Beesen (1938-2009)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Louis van der BEESEN (Maastricht 1938 - ?? 2009)

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Louis van der Beesen - Stilleven met stenen kruik en blauwe violen kopen? Bied vanaf 75!

Louis van der Beesen - Stilleven met stenen kruik en blauwe violen

Geplaatst doorwhvl

Eindtijd25-04-2021 om 21:42

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Louis van der Beesen - Liefdesechtpaar aan het strand zee olieverf kopen? Bied vanaf 1200!

Louis van der Beesen - Liefdesechtpaar aan het strand zee olieverf

Geplaatst doorJacques-Robert

Eindtijd20-07-2021 om 22:33

Jaartal1995
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst