5. Maarten van der Meer

Maarten van der Meer (1909)

4 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Maarten Dirk Johannes van der MEER

Schilder, Tekenaar en Beeldhouwer

Geboren te Rotterdam in 1909. Plaats/Jaar van overlijden onbekend

Werkzame periode ca. 1924-1969

Door: Arthur Brouwers

Nationaliteit / school

Nederlands

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Maarten van der Meer - Petunias kopen? Bied vanaf 100!

Maarten van der Meer - Petunias

Geplaatst doorLeen58

Jaartal1964
Afmetingen54.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Maarten van der Meer - Portret van een Afrikaanse Vrouw kopen? Bied vanaf 150!

Maarten van der Meer - Portret van een Afrikaanse Vrouw

Geplaatst doorLeen58

Jaartal1968
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Maarten van der Meer - Rozen 1991 kopen? Bied vanaf 80!

Maarten van der Meer - Rozen 1991

Geplaatst doorTeeuwisse

Jaartal1991
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Maarten van der Meer - Naakt op Rode fluwelen stoel kopen? Bied vanaf 125!

Maarten van der Meer - Naakt op Rode fluwelen stoel

Geplaatst doorLeen58

Afmetingen46 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst