Nico Vrielink (1958)
  5. Nico Vrielink
Nico Vrielink (1958)

Nico Vrielink (1958)

Kunstenaar

Nico VRIELINK (Reusel 1958)

Schilder, Tekenaar,Graficus

Nico Vrielink is internationaal een van de meest bekende en verkochte moderne kunstschilders van Nederland. Als er ooit iemand in de kunstgeschiedenis in verband gebracht zal worden met een Muze, dan is de kunstenaar wel.

Al op jonge leeftijd voelt Vrielink zich tot een artistieke loopbaan aangetrokken. Zijn ouders schrijven hem in de Academie voor Schone Kunsten in Arendonk en later in de Hogeschool voor beeldende Kunsten in Eindhoven. Met zijn kunstenaarsdiploma op zak vertrekt hij naar het Verre Oosten, meer bepaald naar Singapore waar hij Jeane ontmoet. Jeane is naast moeder van zijn zonen ook zijn model.

Een thema dat hem bijzonder na aan het hart ligt, is de Oosterse mystiek: een serene reproductie van de stilte en van het innerlijke. Zijn werken getuigen van precisie en geduld. Nico Vrielink werkt daarbij volgens de academische methode, d.w.z. van donker naar helder. Zijn werk herken je aan zijn schetsende, snelle, gevarieerde en genuanceerde stijl, een stijl die het moderne leven perfect weerspiegelt. De overgave waarmee hij zijn 'droomechtgenote' portretteert, veelal in sensuele poses, spat van zijn doeken af. Het heeft hem een immens grote kring van bewonderaars en kopers gebracht, terwijl ook talrijke musea in binnen- en buitenland en kunstverzamelaars het bezit koesteren van minstens één 'originele Vrielink'.

Het werk van Nico Vrielink bevindt zich in museale, bedrijfs- en particuliere collecties. Zijn werken worden sinds enkele jaren in het buitenland verkocht: Wenen, Antwerpen, Las Vegas, New York, Singapore, Miami, Frankfurt, Los Angeles, Djakarta, Gent, San Francisco, Knokke, Berlijn, Boston.

Aangeboden items
16
Verkochte items
185
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
FA. (71 x Favoriet)
16 aangeboden items van deze kunstenaar
Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin'Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMaison_d_art
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III kopen? Bied vanaf 85!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN IIIGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Afmetingen38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II kopen? Bied vanaf 85!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN IIGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - LES SEINS AUX FLEURS ROUGES / KLEURZEEFDRUK / 39x54cm / SIG / GAUGUIN kopen? Bied vanaf 60!
Nico Vrielink - LES SEINS AUX FLEURS ROUGES / KLEURZEEFDRUK / 39x54cm / SIG / GAUGUINGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE
Afmetingen39 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Nico Vrielink - Zeefdruk: Le rêve kopen? Bied vanaf 99!
Nico Vrielink - Zeefdruk: Le rêveGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Afmetingen55 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - zijaanzicht van twee dames kopen? Bied vanaf 25!
Nico Vrielink - zijaanzicht van twee damesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtDumay
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorffagott
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Clair Obscur kopen? Bied vanaf 100!
Nico Vrielink - Clair ObscurGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtDumay
Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Nico Vrielink - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2000
Afmetingen39 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorArtDumay
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Jean met zonnebloemen (groot) kopen? Bied vanaf 90!
Nico Vrielink - Jean met zonnebloemen (groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2000
Afmetingen103 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with Gaugain kopen? Bied vanaf 300!
Nico Vrielink - complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with GaugainGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Afmetingen39.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Nico Vrielink

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Nico Vrielink? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Nico Vrielink. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Nico Vrielink en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Nico Vrielink te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Nico Vrielink!

Volg het aanbod kunst van Nico Vrielink te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Nico Vrielink te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Nico Vrielink instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Nico Vrielink kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Nico Vrielink!

Waarom via Kunstveiling kunst van Nico Vrielink kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Nico Vrielink en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Nico Vrielink via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Nico Vrielink of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Nico Vrielink?

Kunst kopen van Nico Vrielink begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Nico Vrielink, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Nico Vrielink. Om meer kans te maken om de Nico Vrielink te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Nico Vrielink! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.