5. Rhani Mohabiersing

Rhani Mohabiersing (1956)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Rhani MOHABIERSING (Paramaribo, 1956)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Rhani Mohabiersing - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Rhani Mohabiersing - Zonder titel

Geplaatst doorBenB2019

Eindtijd25-07-2021 om 15:15

Jaartal2001
Afmetingen68 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst