Vincent Haddelsey (1925-2010)
  5. Vincent Haddelsey
Vincent Haddelsey (1925-2010)

Vincent Haddelsey (1925-2010)

Kunstenaar

Vincent HADDELSEY (Grimsby 1925 - Parijs 2010)

Aangeboden items
6
Verkochte items
0
Nationaliteit
Engels Engels
Links
Favoriet
6 aangeboden items van deze kunstenaar
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 49!
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE SULKY Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 55!
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE SULKY Handgesigneerd,Grafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WINTER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WINTER Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho MAN and HORSE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75!
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho MAN and HORSE Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho COWBOY,S Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho COWBOY,S HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE RIFLE MAN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE RIFLE MAN HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Vincent Haddelsey

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Vincent Haddelsey? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Vincent Haddelsey. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Vincent Haddelsey en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Vincent Haddelsey te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Vincent Haddelsey!

Volg het aanbod kunst van Vincent Haddelsey te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Vincent Haddelsey te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Vincent Haddelsey instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Vincent Haddelsey kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Vincent Haddelsey!

Waarom via Kunstveiling kunst van Vincent Haddelsey kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Vincent Haddelsey en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Vincent Haddelsey via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Vincent Haddelsey of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Vincent Haddelsey?

Kunst kopen van Vincent Haddelsey begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Vincent Haddelsey, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Vincent Haddelsey. Om meer kans te maken om de Vincent Haddelsey te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Vincent Haddelsey! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.