5. Yoshiko Noma

Yoshiko Noma (1934)

3 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Yoshiko NOMA (Tokyo 1934)

Nationaliteit / school

Japans

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Yoshiko Noma - Sous les Arbres & Eau d’artifice, litho (2x) kopen? Bied vanaf 175!

Yoshiko Noma - Sous les Arbres & Eau d’artifice, litho (2x)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Yoshiko Noma - Litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 125!

Yoshiko Noma - Litho: Fleures I

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 125!

Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst