Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - editie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtgravure in prachtige pastel-kleuren uit de cyclus Le Tricorne, - titel: Le doute et la realite, afgedrukt op met de hand vervaardigd creme-kleurig Japan Hosho papier (zeldzaam) r.o. in relief gesigneerd - l.o. met potlood genummerd (zie foto's)
Uitgever Doubleday -NY-USA-1979 - ref: Lopsinger cat. 1026 -Field 59-1
Afm: 42x30 cm - goede conditie -niet ingelijst.
Zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending via PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Starttijd | 21-10-2016 om 23:37 |
Eindtijd | 29-10-2016 om 18:37 |