Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Johannes Baptista Crol (Rotterdam 1877 - 1964 Warnsveld) staat in het RKD-register vermeld.
Zijn werk wordt niet vaak op een veiling aangeboden.
Marouflé: olieverf op doek op board. Zoals op de 2e foto te zien is, zijn de hoekjes wat afgesleten; dit valt bij nette lijsting weg.
Afmeting: 31 x 45,7 cm.
Signatuur: linksonder.
Gedateerd: '44' .
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-11-2017 om 5:58 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 20:58 |