Dadara - Klok - nieuw + boekje: It's the incredible Greyman
Herman Brood - Protest poster ART SUCKS Collectorsitem!
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Michael John Hunt, waag gebouw Nijmegen kunt u de naam volledig lezen nummer 13/35 rond 1700 1800 schat ik maat 40 x 35 cm zeefdruk Goede conditie
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 7-11-2017 om 22:08 |
Eindtijd | 22-11-2017 om 21:08 |