Ad Arma - Ets: "Drifters II" - 1997
Ad Dekkers - Boekje: uitgever: Amadulo (Italië), met 12 voorstellingen vd kunstenaar - 1970
Romain Malfliet - Boswegel belsele
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1897 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Moulijn startte in 1893 met zijn reeks litho's. Dit werk uit 1897 is het zesde opgenomen werk in de oeuvrecatalogus van Nijland. Beeldformaat 22.1 x 32 cm. Uitgevoerd op crème getint stevig papier. Monogram en datering op de steen. Opgenomen in passepartout met achtervel met een maat van 40 x 50 cm. Goede conditie. De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland | ||
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 15-7-2018 om 13:59 |
Eindtijd | 21-8-2018 om 5:55 |