Jan Henderikse - Paarse map met foto's: I found a picture of you, those were the happiest days..
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk op 270 grams Arches, 61,5 x 64 cm. Beeldmaat: 50 x 51 cm.
Een karakteristiek werk van Latinne met een veelheid aan kleuren (26 drukgangen).
Titel: Gedeelde vreugde. Met potlood gesigneerd en genummerd, editie 24/99
Het kunstwerk verkeert in uitmuntende staat en is nooit ingelijst geweest.
Jan Latinne is een veelzijdig kunstenaar. Naast schilderijen, zeefdrukken en tekeningen maakt hij ook glasvezelsculpturen. Hij onderhield veel contact met Herman Brood. Zo waren er in 2000 en 2001 exposities met werken van beide kunstenaars.
In de kunst van Jan Latinne wordt je geconfronteerd met een carrousel aan kleur, spel en beweging, waarin je zelf de weg moet zoeken naar de emotie van de kunstenaar. Zijn werk straalt vreugde en enthousiasme uit.
ZZBEL
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België |
Objectlocatie | Essen, België |
Starttijd | 15-3-2018 om 18:19 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:19 |