Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1981 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 72/100 |
Map met 10 abstracte litho's van Andre van Lier uit 1981. Dit is dus slechts 15 euro per stuk! De werken zijn, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h40 x b40 cm. Deze werken zijn, zoals u kunt zien lastig te fotograferen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie: De litho's zijn in goede staat. De map is iets vergeeld.
ConditieZustand | |||
Zustand | Gut | ||
De litho's zijn in goede staat. De map is iets vergeeld. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 7-2-2019 um 14:36 |
Endzeit | 11-2-2019 um 20:09 |