Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1981 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 72/100 |
Map met 10 abstracte litho's van Andre van Lier uit 1981. Dit is dus slechts 15 euro per stuk! De werken zijn, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h40 x b40 cm. Deze werken zijn, zoals u kunt zien lastig te fotograferen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie: De litho's zijn in goede staat. De map is iets vergeeld.
ConditieÉtat | |||
État | Bon | ||
De litho's zijn in goede staat. De map is iets vergeeld. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-2-2019 à 14:36 |
Heure de fin | 11-2-2019 à 20:09 |