Yvan Royon - Schitterend gesigneerd glazen kunstwerk / schaal / schilderij
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995
Peter Vos - Ingelijste litho: Podargus Strigoides
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 72/100 |
Map met 10 abstracte litho's van Andre van Lier uit 1981. Dit is dus slechts 15 euro per stuk! De werken zijn, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h40 x b40 cm. Deze werken zijn, zoals u kunt zien lastig te fotograferen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie: De litho's zijn in goede staat. De map is iets vergeeld.
ConditieConditie | |||
Conditie | Goed | ||
De litho's zijn in goede staat. De map is iets vergeeld. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 7-2-2019 om 14:36 |
Eindtijd | 11-2-2019 om 20:09 |