Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1975 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 67 x 52.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 24/50 |
Ets in zwart/wit, getiteld 'het vlezen huis waarin we wonen'.
Gesigneerd r.o. 'A.Wortel'
Zustand | Gut |
Ets is in zeer goede conditie, lijst heeft enige kleine krasjes, met glasbreuk | |
Ort des Objekts | Hilversum, Niederlande |
Startzeit | 10-5-2020 um 16:00 |
Endzeit | 6-7-2020 um 10:58 |