Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 78 x 56 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Bekend werk van Ans Wortel uitgegeven door Prent 190 in de jaren 70. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (14-190). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 61cm x 40cm (beeld incl. tekst)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 21-8-2019 um 3:03 |
Endzeit | 26-8-2019 um 19:09 |