Herman Muys - Keramik, Behälter
Linda Verkaaik - Sehr großes Gartenobjekt aus Stahl, Acryl und Mosaik, Blumenstuhl
Will Vaes - Textiler, mystischer Brustschmuck
Helen Nieuwendijk - Bronzestatue, Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1971 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 51 x 34 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 70 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | E.A |
Kleurenlitho van Carel Willink. Titel: Beelden in het park. Jaar: 1952. Oplage: E.A. Afmetingen incl lijst: H110x b97cm. Afmetingen voorstelling: H74 x b62cm. Het werk is rechts onderaan met potlood gesigneerd door Sylvia Willink. Links onderaan, gesigneerd en gedateerd in de druk 'Willink 52' (linksonder) De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Boekel De Nerée kunstcollectie
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen),Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.Zustand | |
Zustand | Gut |
In goede staat. Het werk zit in een keurige, bijpassende lijst en kan zo bij u thuis aan de muur! | |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 26-2-2021 um 15:57 |
Endzeit | 8-3-2021 um 19:45 |