Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 51 x 34 cm (h x l) |
incl. cadre | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | E.A |
Kleurenlitho van Carel Willink. Titel: Beelden in het park. Jaar: 1952. Oplage: E.A. Afmetingen incl lijst: H110x b97cm. Afmetingen voorstelling: H74 x b62cm. Het werk is rechts onderaan met potlood gesigneerd door Sylvia Willink. Links onderaan, gesigneerd en gedateerd in de druk 'Willink 52' (linksonder) De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Boekel De Nerée kunstcollectie
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen),Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.État | |
État | Bon |
In goede staat. Het werk zit in een keurige, bijpassende lijst en kan zo bij u thuis aan de muur! | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-2-2021 à 15:57 |
Heure de fin | 8-3-2021 à 19:45 |