Jef Diederen - Figuren in abstrakter Landschaft - Farbholzschnitt
Ronald Boonacker - Tansania I, GERAHMT
Ronald Boonacker - Mediterranes Gemälde GERAHMT (Echtheitszertifikat) KOSTENLOSER VERSAND
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 43 x 53 cm (h x b) |
Passepartout | 60.5 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 19/200 |
Bekend, iconisch werk van Carel Willink, uitgegeven in 1982 maar gebaseerd op een schilderij uit 1964. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd (door Carel Willink zelf) en genummerd (94/200).
Verzending:Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Zustand | Gut | ||
Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het passe-partout, Dit is alleen te zien als je het passe-partout verwijderd. Anders valt dit niet op. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 6-3-2020 um 9:21 |
Endzeit | 14-3-2020 um 13:10 |