Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1982 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 43 x 53 cm (h x l) |
Passe-partout | 60.5 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 19/200 |
Bekend, iconisch werk van Carel Willink, uitgegeven in 1982 maar gebaseerd op een schilderij uit 1964. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd (door Carel Willink zelf) en genummerd (94/200).
Verzending:Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het passe-partout, Dit is alleen te zien als je het passe-partout verwijderd. Anders valt dit niet op. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-3-2020 à 9:21 |
Heure de fin | 14-3-2020 à 13:10 |