Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1920 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 28.5 x 28 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 116/200 |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 19-4-2019 um 23:22 |
Endzeit | 27-4-2019 um 19:12 |