Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1984 |
Technik | Radierung |
Stil | Modern |
Thema | Historisch |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 32 x 24.7 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 51 x 41 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | oplage 15 exemplare |
Dirkje Kuik, ets uit 1984,
Tekst, Verwachtings proef 15 exemplaren
beeldformaat 32 X 24.7 cm.
omlijsting 51 X 41 cm.
ivm glas ophalen in Utrecht
Zustand | Sehr gut |
De ets is in goede staat | |
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 17-5-2021 um 10:29 |
Endzeit | 25-5-2021 um 19:18 |